WWW: https://beluglass.pl/
Nazwa Firmy: Glassandmore.pl
Telefon 222428348
Adres Bruzdowa 19a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-994

Opis


Coraz częściej wybieranym przez inwestorów materiałem wykończeniowym jest obecnie szkło. Zapewne dzieje się tak dlatego, że idealnie komponuje się z innymi materiałami, a poza tym jest naturalne i przyjemne wizualnie. Pomaga też rozjaśnić wnętrza, gwarantując ich doskonałe doświetlenie. Produkcją i montażem najróżniejszych elementów szklanych zajmuje się warszawska firma ze strony beluglass.pl. Przedsiębiorstwo to współpracuje z klientami indywidualnymi, firmami, deweloperami i instytucjami, projektując i wykonując na przykład ścianki szklane, które montowane są już nie tylko w biurach, bankach i innych obiektach użyteczności publicznej, ale też w domach prywatnych i mieszkaniach, nadając im nowego, nowoczesnego charakteru.

Przy pomocy szklanych ścianek można stworzyć niepowtarzalne aranżacje, a także powiększyć optycznie nieduże pomieszczenia. Przedostające się do środka promienie słońca sprawią, że w pomieszczeniach będzie też cieplejszy klimat. Na takie rozwiązania decydują się nie tylko osoby wykańczające nowe mieszkania, ale również remontujące już zamieszkałe i znużone tym samym wystrojem.

Stosowane do produkcji ścianek szkło cechuje się wyjątkową odpornością na uszkodzenia i jest bezpieczne dla użytkowników. Możliwy jest też wybór różnych wykończeń, dlatego każdy klient znajdzie taki rodzaj tafli, która go zadowoli. Za jego zastosowaniem we wnętrzach przemawia również łatwość montażu i wyjątkowo czysta robota. Polecane przez tę firmę ściany wykonywane są z dwuwarstwowego szkła hartowanego, które są praktycznie nie do uszkodzenia. Wybierając odpowiednie wykończenie, można je idealnie dopasować do istniejących już elementów.

W ofercie przedsiębiorstwa z linku dostępne są różne rodzaje wykończeń. Klient może wybrać szkło:

  • przezroczyste,
  • mleczne,
  • matowe,
  • piaskowane,
  • z grafiką.

Firma ma wiele gotowych projektów, spośród których klient może wybrać taki, który najbardziej będzie mu odpowiadał, ale możliwe jest też wykonanie ścianki według indywidualnego projektu klienta. Swoją działalność zakład ten prowadzi w Warszawie i okolicach, ale przyjmuje też zlecenia od klientów z innych regionów.

Data dodania: 22-03-2021
Autor: Tola Sadowska
Źródło:
https://beluglass.pl/sciany-szklane/Opinie o Glassandmore.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu