WWW: https://baltictrade.com.pl
Nazwa Firmy: Baltic- Trade Paliwa
Telefon 587430091
Adres Gdyńska 38
Miejscowość Tuchom
Kod pocztowy 80-209

Opis


Firma Baltic-Trade to przedsiębiorstwo działające w dziedzinie sprzedaży paliw, w tym benzyny, oleju napędowego, opałowego i innych. Podmiot prowadzi również własne stacje, głównie w obrębie Trójmiasta. Zapewnia ceny detaliczne i hurtowe, przy czym możliwość uzyskania ceny hurtowej jest możliwa już dla zamówień na 1000 litrów paliwa. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że korzystają z niej klienci z całej Polski, do których paliwo jest dostarczane przy użyciu profesjonalnej floty składającej się z cystern o pojemności powyżej 30 000 litrów. Daje to możliwość zrealizowania nawet bardzo dużych zamówień. Przedsiębiorstwo dysponuje również mniejszymi pojazdami, których pojemność wynosi 18 000 litrów, świetnie nadającymi się do wykorzystania w nieco trudniej dostępnych miejscach. Cysterny są wyposażone w specjalne dystrybutory paliwa, których legalność potwierdzają rozmaite atesty i certyfikaty. Sprzedawca współpracuje jedynie ze sprawdzonymi dystrybutorami, w tym między innymi z PKN Orlen. Dodatkowo każdy litr przechodzi niezwykle surową kontrolę, która poświadcza co do tego, że rzeczywiste parametry surowców odpowiadają deklaracjom. Atutem firmy jest szybkie tempo realizacji dostaw, które dla większości zamówień wynosi mniej niż 24 godziny.

Na stacjach benzynowych można zakupić między innymi linki do holowania, płyny eksploatacyjne, kanistry oraz wycieraczki. Kierowcy korzystają często z oferty gastronomicznej, na którą składają się świeże posiłki oraz dobra kawa. Stacje działają całodobowo, każdego dnia tygodnia.

Podmiot zatrudnia osoby z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży paliw, a także profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Wśród nich znajduje się również kadra odpowiadająca za obsługę operacji finansowych. Kupujący mogą skorzystać z opcji zapłaty z odroczeniem, niezależnie od sposobu dokonania płatności (gotówka lub przelew). Stali klienci mają możliwość skorzystania ze specjalnej karty flotowej, dzięki której mają dostęp do Panelu Klienta, co pozwala im lepiej zarządzać dokonywanymi transakcjami. Paliwo w hurcie jest dostępne w cenach, które są na bieżąco aktualizowane na stronie internetowej sprzedawcy.

Data dodania: 02-08-2021
Autor: Daria Bąk
Źródło:
https://baltictrade.com.pl/hurt.phpOpinie o Baltic- Trade Paliwa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Albex

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu