WWW: https://baltcredit.pl/
Nazwa Firmy: Balt Credit Sp. z o. o.
Telefon +48 22 829 91 65
Adres Świętokrzyska 18
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-057

Opis


Wiele przedsiębiorstw boryka się z problem płynności finansowej. Firmy, które muszą czekać na niezrealizowane płatności bądź finansowania np. z Unii Europejskiej decydują się na pożyczki pod zastaw nieruchomości. Jest to ciekawe i często potrzebne rozwiązanie, które potrafi uratować nie jedną firmę. Z Balt Credit pożyczka pomostowa zostanie przyznana w jak najkrótszym czasie, dzięki czemu będą mogli Państwo zachować płynność finansową lub pozyskać środki na rozwój marki. Z pomocą specjalistów otrzyma się finansowanie pomostowe na uproszczonych zasadach. Oznacza to, że  cały proces nie trwa długo, dzięki czemu ma się pewność szybkiego przypływu gotówki na konto firmowe.

Pomost pieniężny jest jednorazowym zastrzykiem gotówki, który pozwala np. na wypłaty dla pracowników lub zakup niezbędnej maszyny oraz na przywrócenie regularnej produkcji. Ciekawa alternatywa pozyskiwania pieniędzy dla przedsiębiorstw cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem firm niezależnie od ich specjalizacji. Pracownicy zajmujący się przyznawaniem pożyczek nie wymagają udokumentowania dotychczasowych dochodów. Z tego względu pożyczka pomostowa jest jednym z ciekawszych rozwiązań dla wszystkich przedsiębiorstw potrzebujących nagłego zastrzyku środków.

Na stronie internetowej firmy pozabankowej znaleźć można wiele informacji dotyczących pełnej oferty. Osoby zdecydowane na skorzystanie z usług mogą uzyskać wsparcie, dzięki pożyczce konsolidacyjnej, inwestycyjnej, start up, pomostowej, dla dewelopera, dla klientów premium. Pod adresem online zamieszczono szczegółowe opisy dotyczące nie tylko rodzajów pożyczek, ale również interesujące wpisy blogowe opowiadające o usługach pozabankowych. Z doświadczonymi specjalistami oraz odpowiednim przypływem gotówki można poprawić stan finansowy firmy lub pozyskać dodatkowe fundusze na rozruch przedsiębiorstwa.

Wszystkie osoby, które zdecydują się na zapoznanie z procesem pożyczki w znanym biurze pozabankowym mogą skonsultować swój wybór usług z działem obsługi klienta. Na stronie internetowej znajduje się również wniosek ekspresowy, w którym należy wpisać niezbędne dane oraz kwotę pożyczki, aby zapoznać się ze wstępną decyzją (nawet w 30 sekund). Pożyczka pod zastaw nieruchomości pozwoli otrzymać finansowanie, które może być niezbędne dla utrzymania płynności marki.

Data dodania: 16-12-2021
Autor: Mikołaj Mróz
Źródło:
https://baltcredit.pl/pozyczka-pomostowa/Opinie o Balt Credit Sp. z o. o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu