WWW: https://www.ayming.pl/
Nazwa Firmy: Ayming Polska Sp. z o.o.
Telefon +48 22 330 60 00
Adres Al. Jerozolimskie 63
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00--69

Opis


Sprawnie i bezbłędnie działający dział księgowości jest potrzebny w każdym większym przedsiębiorstwie. Fakturowanie oraz obliczanie kwot należnych podatków, składek na ZUS oraz innych ważnych należności (jak składka na ubezpieczenie zdrowotne zatrudnionych pracowników) czy wreszcie obsługa przelewów firmowych – wymagają nie tylko specjalistycznej wiedzy, jaką powinien posiadać każdy księgowy czy absolwent ekonomii, lecz także pewnych specyficznych cech umysłowości oraz charakteru. Porządny, profesjonalny księgowy powinien cechować się nieskazitelną uczciwością, skrupulatnością, dbałością o detale oraz spostrzegawczością. Są to zalety, z którymi zwyczajnie trzeba się urodzić.

Jeżeli chcemy zapewnić naszym księgowym aktualną wiedzę z zakresu obliczania podatku VAT – warto zainwestować w usługi, jakie ma do zaproponowania w tej dziedzinie korporacja Ayming. Szkolenie z VAT, jakie oferuje Ayming, to gwarancja rzetelnej wiedzy z tego trudnego zakresu działań, jakie na ogół wykonują księgowi. Oferta obejmuje nie tylko krajowe regulacje i praktyki, lecz także stan prawny, jaki obowiązuje w innych państwach Unii Europejskiej.

Ayming to jedna z lepiej rozpoznawalnych marek na konkurencyjnym rynku usług konsultingowych. Firma działa na naszym rynku od przeszło 13 lat. Przez ten czas zrealizowano wiele zadań, powiązanych z szeroko rozumianym doradztwem strategicznym oraz operacyjnym. Szkolenie z VAT, jakie ma do zaoferowania Ayming to jedna z cieszących się większą popularnością usług firmy. Zajęcia są prowadzone wyłącznie przez wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych finansistów.

Jeżeli zdecydujemy się na podjęcie współpracy z ekspertami z Ayming, możemy być pewni sukcesu – niezależnie od tego, czy naszym celem jest zdobycie dotacji unijnej, ulgi podatkowej, czy też po prostu logiczne i realistyczne zaplanowanie rozwoju naszego biznesu. Jest to o tyle istotne, że w Polsce panuje dosyć rozchwiana sytuacja, jeżeli chodzi o przepisy prawa – w naszym kraju zmieniają się one stosunkowo często.


Opinie o Ayming Polska Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Bardzo przydatne szkolenie :) Firma zapewnia uzyskanie sukcesu po skorzystaniu z ich usług - tak było w moim przypadku :)


Ocena 4


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Smak Dzieciństwa

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu