WWW: https://automarzen.pl/
Nazwa Firmy: AUTOMARZEŃ24 SP Z O O
Telefon 690 055 555
Adres Sienkiewicza 23
Miejscowość Konstantynów Łódzki
Kod pocztowy 95-050

Opis


Wiele osób marzy o używanych samochodach za oceanu, które niestety nie są dostępne na polskim rynku. Takim nabywcom jest w stanie pomóc firma ze strony automarzen.pl, która prowadzi import samochodów ze Stanów Zjednoczonych, Kanady i Emiratów Arabskich. Firma ta współpracuje z wieloma serwisami aukcyjnym na świecie, na których sprzedawane są używane auta, w tym też europejskich marek produkowanych na rynek amerykański i gwarantuje dostępność każdej z nich w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Nie ma takiego luksusowego auta, którego przedsiębiorstwo to nie byłoby w stanie sprowadzić, gwarantując jednocześnie bezpieczną i opłacalną transakcję. Decydując się na współpracę ze wspomnianym pośrednikiem, można mieć pewność, że samochód będzie w doskonałej cenie, a firma załatwi wszystkie formalności za klienta, co także jest bardzo istotne, ponieważ procedury są dość skomplikowane. Przedsiębiorstwo to doskonale rozumie różne oczekiwania swoich klientów, dlatego zawsze stara się przygotować ofertę dopasowaną do jego potrzeb i zgodną z życzeniem. Sporządzi także szczegółowy kosztorys, aby klient był przygotowany na kwotę, jaką przyjdzie mu uiścić.

Firma gwarantuje uczciwe warunki współpracy, przy niskim koszcie sprowadzenia oraz bezpiecznym transporcie auta pod wskazany adres. Jej priorytetem jest wysoki poziom usług, zatem zarówno sam zakup, jak i organizacja transportu gwarantują profesjonalny standard. Samochody sprowadzane są drogą morska i wyładowywane w Bremerhaven, gdzie przechodzą odprawę celną i przywożone są do Polski drogą lądową do jednej z kilku siedzib firmy. 

Z pewnością niejeden amator używanych aut z USA próbował już sprowadzać samochód lub przynajmniej orientował się w takiej możliwości i zaskoczony był wysokim kosztem. Firma z linku ma swoje kontrakty, dzięki którym import samochodu jest bardzo opłacalny. W ofercie można znaleźć zarówno stosunkowo nowe, chociaż używane samochody, luksusowe i sportowe auta, jak i stare zabytkowe pojazdy. Warto też wiedzieć, że prowizja za pośrednictwo w zakupie i sprowadzeniu samochodu pobierana przez tę firmę jest najniższa w kraju.

Data dodania: 24-11-2020
Autor: Maksymilian Kowalczyk
Źródło:
https://automarzen.pl/Opinie o AUTOMARZEŃ24 SP Z O O


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Metropolis Krzysztof Bugaj

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AP Studio Anna Karpińska

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu