WWW: https://www.automar.net.pl/
Nazwa Firmy: AUTOMAR
Telefon 501 280 017
Adres Skalna 1
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-113

Opis


Estetyczny wygląd samochodu jest bardzo ważny dla większości posiadaczy aut. By jednak móc się nim cieszyć, powierzchnia samochodu musi być wolna od rys i odprysków, co dotyczy nie tylko karoserii, ale też felg. Przed powstawaniem takich defektów zaś niełatwo jest się ustrzec, gdyż pojawiają się one w naturalny sposób w toku normalnego użytkowania auta. Problem ten może być widoczny zwłaszcza w przypadku samochodów, które mają już na liczniku wiele przejechanych kilometrów. Jak się z tym rozprawić? Świetnym na to sposobem jest guma w sprayu - innowacyjny produkt, który pozwala usuwać defekty bez wielkich kosztów.

Malowanie nie jest konieczne

Jeszcze do niedawna jedynym sposobem na usuwanie rys na lakierze było ponowne lakierownie auta, zaś na odnawianie felg - ich wymiana. Oba jednak te przedsięwzięcia generują wielkie koszty. Zastosowanie gumy w sprayu oferowanej na stronie automar.net.pl nie pociąga za sobą dużych kosztów, a daje tak samo dobry efekt. Umiejętnie nałożona guma tworzy równą i odporną na uszkodzenia powłokę, która sprawia, że zarówno karoseria auta, jak i felgi wyglądają jak nowe. Rozwiązanie to jest zatem idealne dla osób chcących cieszyć się perfekcyjnym wyglądem swojego samochodu i jednocześnie nie wydawać na to wiele pieniędzy.

Inne zalety

Guma w sprayu do samochodów (może być też wykorzystywana do odnawiania innych elementów, na przykład metalu czy drewna w gospodarstwie domowym) daje liczne korzyści, o których można przeczytać na stronie https://www.automar.net.pl/content/13-guma-w-sprayu-dlaczego-warto. Jest to nie tylko estetyczny, odnowiony wygląd potraktowanych tym produktem elementów, ale też między innymi ich ochrona przed niekorzystnym działaniem różnego rodzaju czynników, na przykład soli używanej do posypywania ulic zimą. Wielką zaletą tego produktu jest też łatwość jego nakładania, dzięki czemu z powodzeniem można uzyskać olśniewający efekt w zaciszu własnego garażu. Ponadto, kiedy powłoka na przykład znudzi się, można ją bez problemu zdjąć.


Opinie o AUTOMAR


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu