WWW: https://www.automar.net.pl/
Nazwa Firmy: AUTOMAR
Telefon 501 280 017
Adres Skalna 1
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-113

Opis


Zadbany samochód o nienagannym wyglądzie jest dla jego właściciela niezwykle ważny. Jest on swego rodzaju wizytówką kierowcy i świadczy o jego odpowiedzialności za posiadany pojazd oraz podejściu do estetyki oraz schludności. Dlatego, gdy na lakierze pojawią się rysy i inne uszkodzenia, to warto pomyśleć o folii natryskowej i zmianie koloru. 

Dlaczego warto zdecydować się na folię natryskową?

Oklejanie samochodów folią jest popularnym sposobem na zmianę koloru lakieru auta, dodanie mu połysku lub sprawienie, aby miało piękną, matową barwę. Ważną rolę dogrywa tu też zabezpieczenie lakieru przed potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folia natryskowa jest o wiele bardziej wygodna w aplikacji. Cały proces przebiega szybko i sprawnie, i można go bez obaw wykonać samodzielnie. Folię do nanoszenia na pojazd za pomocą pistoletu kupuje się na litry. W sklepie internetowym Automar Poznań dostępne są zarówno małe puszki po 400ml, jak i duże opakowania po kilka litrów. 
Zakup foli natryskowej pomoże zaoszczędzić Ci czas oraz pieniądze. Tego typu produkt zachowuje wszystkie właściwości klasycznej folii do oklejania aut oraz jest o wiele lepszym wyborem niż lakierowanie pojazdu. Dlaczego? Ponieważ folia natryskowa Plasti Dip jest nie tylko o wiele tańsza niż wizyta w warsztacie lakierniczym, ale również lepiej zabezpiecza karoserię. Ponadto o wiele łatwiej ją usunąć, gdy zechcesz zmienić kolor na inny. W przypadku lakierowania trzeba nałożyć kolejną warstwę, co nie wygląda estetycznie oraz obniża wartość auta. 

Zmień kolor swojego auta samodzielnie

Lakierowanie pojazdu wymaga precyzji oraz ogromnego skupienia, niezbędne są również odpowiednie warunki w specjalnie przygotowanym warsztacie. Nakładanie folii natryskowej na karoserię jest procesem o wiele mniej wymagającym. Nie musisz mieć doświadczenia. Instrukcja obsługi narzędzi do tego procesu na pewno Ci wystarczy i bez problemu uda Ci się nałożyć nowy kolor oraz warstwę ochronną na karoserię Twojego samochodu. 
Zajrzyj na stronę internetową automar.net.pl i zapoznaj się dokładnie z ich ofertą. Znajdziesz tam naprawdę szeroki wybór wysokiej jakości produktów. Możesz wybierać między wieloma kolorami folii natryskowych, a także zamówić profesjonalne środki do pielęgnacji i akcesoria do aplikacji folii bezpośrednio na karoserię Twojego pojazdu. 


Opinie o AUTOMAR


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu