WWW: https://sklep.ukleja.com.pl/
Nazwa Firmy: Autokolor Ukleja
Telefon +48672830530
Adres Nowa Wieś Ujska 59B
Miejscowość Ujście
Kod pocztowy 64-850

Opis


Na podstawowe wyposażenie fachowców zajmujących się pracami blacharskimi i lakierniczymi składa się taśma maskująca, nazywana zabezpieczającą. Jest ona niepodatna wilgoć i nie niszczy się pod wpływem rozpuszczalników. To produkt najwyższej jakości, powstały z myślą o stosowaniu w najtrudniejszych warunkach. Taśmy dostępne na rynku ułatwiają przeprowadzanie prac, skracają czas ich trwania i minimalizują ryzyko popełniania błędów.

Przed wyborem taśmy należy zastanowić się, do jakich powierzchni będzie przyklejana. Różnią się one od siebie przyczepnością oraz przewidywanym czasem stosowania. Niektóre mogą być używane na zewnątrz, bez ryzyka odklejania się i niszczenia pod wpływem niskich czy wysokich temperatur. Stanowią także podstawę prac malarskich oraz remontowych, gdyż ułatwiają nakładanie farb. Znaczna część z nich sprawdza się w przypadku tynków, drewna, metalu, tworzywa sztucznego oraz betonu.

Stosowanie taśm umożliwia tworzenie linii na wybranych powierzchniach, które są idealnie równe, dzięki czemu poprawki należą do rzadkości. Zabezpieczają one przed zabrudzeniami bądź uszkodzeniami i bywają nieocenione w warsztatach samochodowych oraz u osób, których pasją jest majsterkowanie. Taśmy nie przesiąkają i nie zostawiają nieestetycznego kleju po usunięciu. Przydają się podczas malowania proszkowego oraz wyznaczania przestrzeni, przykładowo w obiektach publicznych.

Więcej informacji na ich temat udostępniono pod adresem sklep.ukleja.com.pl. Jest to adres internetowego sklepu, oferującego wyłącznie przetestowane artykuły, takie jak taśma zabezpieczająca, z niezbędnymi certyfikatami. Zainteresowani wybierają spośród taśm o różnej szerokości, grubości i kolorze, które nie przedzierają się i nie sprawiają problemów podczas odrywania. Przydają się podczas prac remontowych, ponieważ umożliwiają szybkie obklejanie framug okien, futryn drzwi i nie tylko. Są niepodatne na działanie czynników atmosferycznych, a na ich powierzchnię naniesiono klej akrylowy, sprawdzający się w przypadku powierzchni drewnianych, metalowych czy kamiennych.


Opinie o Autokolor Ukleja


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu