WWW: https://auta-skup.com/
Nazwa Firmy: Autokasacja U Jacka
Telefon 660 185 232
Adres Marii Danilewicz-Zielińskiej 6
Miejscowość Aleksandrów Kujawski
Kod pocztowy 87-700

Opis


Każdy, kto brał udział w wypadku drogowym i ma samochód do kasacji, powinien wejść na auta-skup.com. Na polecanej stronie można się zapoznać z atrakcyjną ofertą firmy z Aleksandrowa Kujawskiego. Działa ona na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Przedsiębiorstwo motoryzacyjne oferuje wszystkim zainteresowanym kompleksowe usługi z zakresu:

  • złomowania i pomocy w załatwianiu wszystkich formalności z tym związanych,
  • diagnostyki i kontroli pojazdów,
  • wymiany ogumienia i wulkanizacji,
  • dostarczania części zamiennych,
  • holowania.

Rekomendowane przedsiębiorstwo ma wszystkie niezbędne narzędzia i profesjonalny sprzęt. Dysponuje też własnymi lawetami. Oferta obejmuje także skup samochodów powypadkowych, czyli takich, których silnik jest niesprawny, np. uległ zatarciu i nadaje się do kapitalnego remontu. Klient może liczyć na rzetelną wycenę i konsultacje u mechanika. Firmowy specjalista podpowie, czy opłaca się naprawiać, czy lepiej od razu oddać auto do kasacji. W tym celu każdy pojazd poddawany jest szczegółowej kontroli technicznej. Firma odkupuje samochodny najrozmaitszych marek i w każdym stanie. Jeśli nadają się one do dalszej eksploatacji, zostają odnowione i sprzedane. Gdy zaś są trwale uszkodzone, wówczas pozyskiwane są z nich części. Z powodzeniem posłużą wszystkim zainteresowanym zakupem używanych na przykład silników, świateł czy skrzyni biegów. W ofercie można znaleźć podzespoły do wielu modeli pojazdów, w tym także do tych luksusowych, takich jak BMW czy Audi.

W skład przedsiębiorstwa motoryzacyjnego wchodzą cztery punkty, to:

  • stacja kontroli pojazdów,
  • auto szrot – skup samochodowy i sprzedaż części,
  • warsztat,
  • wulkanizacja opon.

Wszystko to pozwala świadczyć kompleksowe usługi dla osób, które właściwie chcą zadbać o swoje auto lub dopiero szukają czterech kółek.

Na stronie internetowej znajduje się szczegółowa mapa dojazdu. Dzięki niej każdy zainteresowany trafi do głównej siedziby firmy. Warto nawiązać z nią współpracę. Klienci, którzy to zrobili, doskonale wiedzą, że sprzedaż powypadkowego auta wcale nie musi być problemem i można na tym zarobić.

Data dodania: 05-08-2021
Autor: Maksymilian Głowacki
Źródło:
https://auta-skup.com/skup-aut/Opinie o Autokasacja U Jacka


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Auto Serwis Kwiatowa

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Zwiedzaj Toruń

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Wycieczkownia

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu