WWW: https://sklep.autosilniki.pl
Nazwa Firmy: Auto Silniki – Autocomplex
Telefon 784 442 085
Adres Księżycowa 27
Miejscowość Osielsko
Kod pocztowy 86-031

Opis


Silnik samochodu, zwłaszcza często eksploatowanego dostawczaka, podlega każdego dnia silnym przeciążeniom, co może powodować jego szybsze niszczenie, a w konsekwencji prowadzić do wymiany. Koszt nowego serca układu napędowego to nierzadko spory wydatek, którego wysokość przekracza możliwości finansowe właściciela pojazdu. Poszukując tańszej alternatywy, warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie internetowej sklep.autosilniki.pl. Przedstawia się tam dostawca, którego kadra zajmuje się dystrybucją elementów układu napędowego, znajdujących zastosowanie w większości popularnych marek samochodów dostawczych. Wysyłka asortymentu odbywa się na terenie całego kraju poprzez sprawdzone firmy kurierskie.

Pracownicy udostępniają w sprzedaży silniki używane, które przeszły odpowiednią renowację i diagnostykę, dostawca ręczy więc za ich pełną sprawność. Jednoczenie można je zakupić w o wiele niższej cenie niż oryginalne wersje pochodzące prosto od producenta. Zamienniki z powodzeniem posłużą przez długi czas. Często zamówienie używki jest też jedynym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli chodzi o starsze modele samochodów, których kalibracja z nowymi silnikami jest problematyczna i wymaga zastosowania dodatkowych elementów.

Oprócz całościowych systemów napędu w ofercie dostawcy można znaleźć także poszczególne fragmenty, na przykład turbo lub blok silnika do popularnego Renault Master 2.3. DCI, chętnie wybieranego jako auto przez polskich przedsiębiorców. W sprzedaży dostępne są również części do aut takich marek jak Iveco, Opel, Fiat czy Isuzu, także znanych w branży dostawczej. Aby ułatwić montaż, zamówiona część jest dostarczana z odpowiednimi kodami, co przyspiesza dopasowanie i poprawne uruchomienie poszczególnych podzespołów. 

W dyspozycji kupujący może wskazać jako adres dostawy zarówno własną lokalizację, jak i punkt, w którym auto będzie naprawiane. Dostawca poleca wpisane tej drugiej opcji. Dzięki temu część trafi od razu do mechanika, co przyspieszy realizację usługi, a klient uniknie problemów z transportem niewymiarowej i ciężkiej przesyłki. Warto pamiętać, że już samo przechowywanie paczki z silnikiem może być kłopotliwe, zwłaszcza jeśli nie dysponuje się wolną piwnicą lub garażem, w którym można zamknąć nowy nabytek bez obawy, że zostanie on skradziony lub uszkodzony. 

Data dodania: 09-06-2022
Autor: Rafał Kaźmierczak
Źródło:
https://sklep.autosilniki.pl/27-renaultOpinie o Auto Silniki – Autocomplex


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Auto Serwis Kwiatowa

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Zwiedzaj Toruń

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

MIASTO - Kęsowo


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu