WWW: http://mechanikakwiatowa.pl/
Nazwa Firmy: Auto Serwis Kwiatowa
Telefon 693 661 223
Adres Kwiatowa 83
Miejscowość Toruń
Kod pocztowy 87-100

Opis


Wśród podstawowych usług świadczonych przez każdy profesjonalny warsztat samochodowy znajduje się wulkanizacja. Z profesjonalnej pomocy w zakresie wymiany opon skorzystać musi każdy kierowca – i to nawet dwa razy do roku. To dlatego, że ze względów bezpieczeństwa, konieczne jest dostosowywanie ogumienia do warunków panujących na drodze.

Oznacza to, że w okresie wiosennym musimy wymienić opony na letnie, natomiast jesienią – wrócić z powrotem do opon zimowych. Te dwa rodzaje opon produkowane są bowiem z innych mieszanek gumowych, dlatego inaczej zachowują się na drodze, w konkretnych warunkach atmosferycznych. W przypadku opon letnich, odpowiednia przyczepność do podłoża jest możliwa tylko wówczas, gdy temperatura otoczenia jest wyższa niż 7 st. C. Opony zimowe z kolei, dzięki specjalnie zaprojektowanemu bieżnikowi, doskonale sprawdzają się na drodze zalodzonej czy zaśnieżonej.

Z racji tego, że bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest sprawą podstawową, każdy kierowca powinien pamiętać o wymianie opon. Na szczęście wulkanizacja w Toruniu nie jest droga – profesjonalne usługi wulkanizacyjne nie nadwerężą mocno naszego portfela, a zagwarantują nam spokój myśli oraz bezpieczeństwo poruszania się po drodze. Warsztat Mechanika Kwiatowa oferuje w tym zakresie usługi takie jak:

  • sprzedaż opon letnich oraz zimowych,
  • wymiana opon na felgach stalowych,
  • wymiana opon na felgach aluminiowych,
  • ustawianie zbieżności kół,
  • komputerowe wyważanie kół.

Kompleksowo przeprowadzane usługi, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, zapewniają najwyższą jakość, gwarantują bezpieczeństwo oraz komfort podróży pojazdem. Prawidłowo przeprowadzona wulkanizacja sprawia, że nie będziemy odczuwać drgań kierownicy lub innych wibracji podczas jazdy, co ma miejsce, gdy koła nie są odpowiednio wyważone.

Równocześnie prawidłowe ustawienie zbieżności i wyważenie kół zapobiega szybkiemu zużywaniu się zawieszenia, samych opon czy innych elementów pojazdu. Dlatego właśnie warto korzystać z profesjonalnych usług wulkanizacyjnych.

Data dodania: 16-11-2018
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
http://mechanikakwiatowa.pl/wulkanizacja.htmlOpinie o Auto Serwis Kwiatowa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Zwiedzaj Toruń

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

P.P.H.U "PROD-MASZ" Grzegorz Gwisdalla

MIASTO - Kęsowo


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Autokasacja U Jacka

MIASTO - Aleksandrów Kujawski


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu