WWW: https://asb-kolbuszowa.pl/
Nazwa Firmy: ASB-Kolbuszowa
Telefon 663 798 297
Adres Wolska 12a
Miejscowość Kolbuszowa
Kod pocztowy 36-100

Opis


Aktualnie poprawianie parametrów pracy samochodu z wykorzystaniem chiptuningu jest jedną z chętniej wybieranych metod. Decydują się na to kierowcy, dla których ważne jest, aby nie tylko przedłużyć żywotność samochodu, ale też cieszyć się jego lepszymi osiągami w trakcie codziennej jazdy. 

Jeśli właścicielowi danego pojazdu zależy na chiptuningu automatycznej skrzyni biegów, to powinien znaleźć firmę, która ma w tej dziedzinie doświadczenie. Wówczas zminimalizowane jest ryzyko popełnienia błędu oraz pewne jest to, iż samochód będzie mieć dokładnie takie same osiągi, jak w chwili, gdy opuścił linię produkcyjną. To właśnie chiptuning ASB obejmuje automatyczne skrzynie biegów. Pracownicy warsztatu, którego usługi są reklamowane pod adresem asb-kolbuszowa.pl, przede wszystkim zaznaczają, że cała praca bazuje na doborze odpowiedniego, niezawodnego oprogramowania. W pierwszej kolejności specjaliści programują skrzynię biegów, a następnie przeprowadzają jej strojenie. 

Z pewnością na usługę taką warto zdecydować się wtedy, gdy nie jest się do końca zadowolonym z aktualnych parametrów swojego samochodu albo gdy zauważy się, że skrzynia biegów nie działa sprawnie. Oczywiście, nie trzeba znać się na specyfice samochodu, żeby z takiej usługi skorzystać, ponieważ tym zajmują się specjaliści Przeprowadzą oni bardzo dokładną diagnostykę, dzięki czemu dowiedzą się, w jakim stanie jest przekładnia. Na tej podstawie zaś będą mogli podjąć dalsze decyzje, powiązane z tym, jak ustawić sterowniki. Zoptymalizowana w sposób spersonalizowany skrzynia biegów będzie działała poprawnie i nie będzie mowy o żadnych jej usterkach. 

Najważniejszą zmianą wynikającą z zastosowania chiptuningu jest lepsze wykorzystanie momentu obrotowego, wygenerowanego przez silnik. Ze względu na to, że do poszczególnych prac używany jest najnowszy sprzęt, możliwe jest precyzyjne ustawienie wszystkich parametrów, do jakich zaliczają się na przykład wartość obrotów albo czas zmiany przełożeń. 

Kierowcy nie muszą w tych kwestiach być dobrze zorientowani. Wystarczy, że zapoznają się z informacjami udzielonymi przez ekspertów. Usługi regeneracyjne w branży motoryzacyjnej z tego względu cieszą się tak dużą popularnością w ostatnich latach, ponieważ po ich zastosowaniu kierowcy czują, jakby właśnie odebrali samochód z salonu. 


Opinie o ASB-Kolbuszowa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

MUKK Architektura Wnętrz

MIASTO - Krosno


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Używane Kompresory

MIASTO - Dębica


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Eldrew Km-maszyny

MIASTO - Stalowa Wola


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu