WWW: https://apartlock.pl
Nazwa Firmy: ApartLock
Telefon 518 688 356
Adres Grunwaldzka 69
Miejscowość Leszno
Kod pocztowy 64-100

Opis


Zamki elektroniczne to nowoczesne i uniwersalne urządzenia sprawdzające się w obiektach mieszkalnych oraz publicznych. Mają one funkcję zdalnego zamykania oraz otwierania i mogą być obsługiwane za pomocą klawiatury, pilota lub czytnika linii papilarnych. Produkty te odznaczają się wszechstronnym zastosowaniem, a to ze względu na nieskomplikowaną obsługę czy łatwą zmianę dotychczasowego kodu przez osoby do tego upoważnione. Mają też niewielkie rozmiary i estetyczny design.

Osoby zainteresowane omawianymi systemami wchodzą często na internetową stronę apartlock.pl prowadzoną przez znakomicie wyposażone przedsiębiorstwo, które stale poszerza swoją ofertę. Jego przedstawiciele są na bieżąco z nowinkami technicznymi, dlatego chętnie doradzają klientom w wyborze najlepszych zamków. Wszystkie modele dostępne w asortymencie przeszły liczne testy i mają niezbędne certyfikaty potwierdzające ich jakość i niezawodność. Na popularności zyskują elektroniczne zamki do drzwi otwierane za pomocą kodu, choć niektórzy zamawiają modele sterowane za pomocą magnetycznych kart. Są one wykorzystywane między innymi przed gości hotelowych, pracowników czy personel sprzątający, który ma ułatwiony dostęp do wszystkich pokojów.

Wybór zamków jest naprawdę imponujący. Sprawdzają się one także w jednorodzinnych domach lub innych obiektach prywatnych. Zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców i chronią przed wtargnięciem do pomieszczeń osób niepowołanych, dzięki czemu ryzyko kradzieży cennych sprzętów, gotówki, biżuterii czy innych przedmiotów jest niewielkie. To intuicyjne systemy spełniające najwyższe standardy.

Posiadacze zamków elektronicznych powinni pamiętać jedynie o regularnej konserwacji, która uchroni przed powstawaniem poważnych uszkodzeń. Przykładowo, warto co jakiś czas kontrolować elementy okucia i, jeśli zachodzi taka konieczność, wymienić wkręty mocujące lub części, które uległy zużyciu. Producenci zalecają także smarowanie specjalnymi preparatami elementów ruchomych. Czynność tę należy przeprowadzać raz w ciągu roku.

Data dodania: 06-07-2021
Autor: Łucja Baranowska
Źródło:
https://apartlock.pl/3-zamki-elektroniczne-apartlockOpinie o ApartLock


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu