WWW: https://aniflex.pl/
Nazwa Firmy: ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA
Telefon (+48) 44 789 08 00
Adres Piaskowa 138
Miejscowość Tomaszów Mazowiecki
Kod pocztowy 97-200

Opis


Każdy przedsiębiorca chcący zaistnieć na rynku oraz zwiększyć zainteresowanie swoją ofertą powinien zlecić projekt etykiet specjalistom. To niepozorne nośniki wpływające na sprzedaż i przekazujące konsumentom najważniejsze informacje o produkcie. W tym przypadku ważna jest czytelność, co oznacza, że należy przemyśleć rozmieszczenie elementów, tak by uniknąć chaosu. Nie bez znaczenia jest także dobór kolorystki, kojarzącej się z marką oraz materiału, z jakiego powstanie etykieta. Niektóre mogą być stosowane w chłodniach, mroźniach i pozostałych przestrzeniach o dużym stopniu wilgotności. Nie płowieją też pod wpływem słońca, co prowadziłoby do trudności w odczytywaniu komunikatów.

Profesjonalna drukarnia etykiet w mazowieckim, dysponująca nowoczesnym sprzętem, udostępnia ofertę na witrynie aniflex.pl. Jej przedstawiciele realizują zlecenia w jak najkrótszym czasie i współpracują z przedsiębiorcami o różnych wymaganiach. Część z nich decyduje się na uszlachetnienia, takie jak złocenie czy srebrzenie, dzięki czemu artykuły, jakimi dysponują, sprawiają wrażenie bardziej luksusowych. Za najbardziej praktyczne uznaje się naklejki samoprzylepne, nieocenione na powierzchniach o nieregularnych kształtach.

Zapewniają one doskonałą przyczepność niemalże do każdego podłoża i są niepodatne na odklejanie na skutek działania wilgoci lub przypadkowe zerwanie. Podstawą w tym przypadku jest papier o odpowiedniej gramaturze lub folia pokrywana klejem. Proponowane etykiety są wybierane ze względu na odporność na działanie silnych środków chemicznych, całkowitą dowolność w kreowaniu nadruków oraz szybki proces produkcyjny. Niekiedy bywają zastępowane naklejkami peel-off, przyjmującymi postać książeczek, umożliwiających prezentowanie wielu informacji jednocześnie.

Data dodania: 27-11-2022
Autor: Dagmara Michalak
Źródło:
https://aniflex.pl/Opinie o ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Metropolis Krzysztof Bugaj

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Wycieczkownia

MIASTO - Toruń


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

MIASTO - Konstantynów Łódzki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu