WWW: https://almidecor.com
Nazwa Firmy: AlmiDecor
Telefon 22 490 80 10
Adres Al. Legionów 114C
Miejscowość Łomża
Kod pocztowy 18--40

Opis


Nawet osoby tylko pobieżnie orientujące się w kwestii aranżacji wnętrz doskonale zdają sobie sprawę z tego, że o charakterze i odbiorze pomieszczeń przesądzają dodatki. Z tego względu są one niezbędne nawet w najbardziej minimalistycznych i surowych kompozycjach, jak choćby tak modnych ostatnio loftowych. Często rolę dodatków i dekoracji pełnią zwłaszcza tekstylia, mające też nierzadko wymiar praktyczny.

Domowe tekstylia dodają przytulności wnętrzom, są zatem najprostszym sposobem na zaprowadzenie wrażenia ciepła. Nawet nie chcąc czy nie mogąc mieć w domu zasłon czy dywanów, choćby ze względu na obowiązującą modę, w pewne tekstylia można zainwestować - to między innymi poduszki. Umieszcza się je przede wszystkim na kanapie w salonie, gdzie pełnią rolę dekoracyjną, ale mogą też posłużyć jako element praktyczny - podpierać plecy czy głowę w czasie wypoczynku, oglądania telewizji czy drzemki. Chcąc mieć w swoim domu takie dekoracje, można zainwestować w ozdobne powłoczki czy też całe poduszki.

Osoby stawiające na to drugie rozwiązanie znakomite propozycje znajdą na platformie sprzedażowej z artykułami wyposażenia wnętrz, dostępnej na stronie almidecor.com. To zdecydowanie nowoczesne poduszki dekoracyjne, świetne do salonu - na kanapy, fotele i krzesła, ale też na przykład do sypialni. Poduszki dekoracyjne bardzo dobrze sprawdzają się do ozdabiania zaściełanego na dzień łóżka. W dodatku elementy takie, czy to na łóżku, czy na kanapie, można układać na różne sposoby, na przykład z tyłu umieszczać większe poduszki, a z przodu mniejsze. Trzeba tylko pamiętać, że, w przypadku mebli wypoczynkowych, nie mogą one uniemożliwiać siadania na nich.

Produkty te wykonane są z wysokiej jakości materiałów.


Opinie o AlmiDecor


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Feniks Chemia

MIASTO - Zambrów


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

MIASTO - Białystok


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DBO Polska sp. z o.o.

MIASTO - Białystok


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu