WWW: https://airfresh.pl/
Nazwa Firmy: Airfresh Artur Piotrowki
Telefon 41 373 23 10
Adres Zbożowa 21
Miejscowość Kielce
Kod pocztowy 25-416

Opis


Odświeżacze samochodowe posiadają zarówno zwolenników jak i przeciwników. Osobom, które cierpią na chorobę lokomocyjną, zapachy samochodowe kojarzą się z wydzielającymi intensywną woń zawieszkami-choinkami. Nie ma co ukrywać, ich intensywny i chemiczny zapach mógł wzmagać nieprzyjemne dolegliwości. Na szczęście to już przeszłość! Produkowane w dzisiejszych czasach zapachy to przyjemne i subtelne kompozycje. Szeroki asortyment firmy airfresh.pl - Artur Piotrowski pozwoli na wybór idealnego do potrzeb każdego kierowcy aromatu!

Oferowane zapachy:

  • kolekcja zapachów Standard, 
  • kolekcja zapachów Blister, 
  • filcowe zawieszki zapachowe Soleo,
  • kolekcja zapachów Mambo, 
  • kolekcja zapachów Mystique: blister, słoik, stożek, 
  • zawieszki zapachowe Bling, 
  • zawieszki zapachowe Silver,
  • zapachy w płynie, 
  • naszyjniki zapachowe.

Jak widać, firma oferuje szeroki wachlarz dostępnych produktów. W zależności od indywidualnych upodobań kierowcy można zdecydować się na klasyczne zawieszki, ale także ciekawe buteleczki, a nawet kwiatowe naszyjniki! Bez dwóch zdań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Zapach samochodowy jeszcze nigdy nie mógł być tak świetnie dopasowany do odbiorcy! Warto dodać, odświeżacze produkowane są z najwyższej klasy materiałów, a olejki aromatyczne zamawiane są u znakomitej szwajcarskiej firmy Givaudan.

Co więcej, przedsiębiorstwo realizuje zamówienia dla klientów biznesowych.  Otóż elegancko przygotowany zapach samochodowy może być świetną reklamą!  Firma jest w stanie przygotować zawieszki reklamowe z grafiką klienta, a także zawieszki filcowe z dowolnym logotypem. Możliwość dowolnej personalizacji produktu sprawia, że taki odświeżacz do samochodu staje się rewelacyjnym gadżetem reklamowym. Może być on rozdawany na spotkaniach branżowych, targach, konferencjach itp. O ile standardowe akcesoria reklamowe zwykle lądują w koszu, tak z całą pewnością zapach samochodowy zdobędzie spore zainteresowanie. Dzięki temu, że jest to produkt użytkowy i przydatny na co dzień, na pewno z chęcią będzie wykorzystywany przez wielu kontrahentów i przyszłych klientów.


Opinie o Airfresh Artur Piotrowki


Oceń firmę (4 z 1 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ

MIASTO - Kielce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Skybar

MIASTO - Kornica


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK

MIASTO - Kielce


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu