WWW: https://www.valtra.pl/
Nazwa Firmy: AGCO Sp. z o.o.
Telefon 61 662 90 50
Adres Poznańska 5
Miejscowość Paczkowo
Kod pocztowy 62-021

Opis


Nowoczesne gospodarstwa rolne wymagają zaawansowanych maszyn, które usprawnią pracę na polu, sprawią, że wykonywanie codziennych obowiązków będzie efektywne i szybkie. Poza tym każdy rolnik powinien zainwestować w sprzęt najwyższej jakości, który jest dostosowany do intensywnej, wielogodzinnej pracy. Wśród chętnie wybieranych urządzeń znajduje się ciągnik rolniczy 4x4 marki Valtra. Co warto wiedzieć na temat maszyny?

Jedną z głównych zalet urządzenia jest jego kompaktowy rozmiar. Niewielkie wymiary połączone z wysoką wydajnością sprawiają, że sprzęt wyróżnia się funkcjonalnością, można go wykorzystać do rozmaitych zadań, nie tylko związanych z obrabianiem pola, ale i innymi pracami, między innymi odśnieżaniem czy kopaniem dołów. Ze względu na swoją uniwersalność ten ciągnik z pewnością przypadnie do gustu również przedsiębiorcom działającym w branży budowlanej oraz zajmujących się różnymi pracami komunalnymi. Warto dodać, że maszyna charakteryzuje się zwrotnością, łatwo można się nią poruszać nawet po wąskich drogach, nierównym terenie. W tym modelu zredukowano wagę, więc ciągnik spala mniej paliwa niż podobne do niego egzemplarze. Maszyna została wyposażona w kabinę z dużymi przeszkleniami, co zapewnia dobry kąt widzenia. Poza tym siedzenie jest wygodne oraz ergonomiczne, wszystkie przyciski znajdują się w zasięgu ręki, więc operator nie będzie mieć problemu ze sterowaniem. Dodatkowo kabina jest amortyzowana, co podnosi komfort. Sprzęt zadowoli rolników, którzy wolą zainwestować w jedną, wielofunkcyjną maszynę, niż w kilka urządzeń wyspecjalizowanych w realizacji jednego zadania.

Osoby, które chcą dowiedzieć się więcej na temat maszyny, mogą wypełnić formularz kontaktowy na stronie internetowej producenta. Pracownik firmy skontaktuje się z klientem, odpowie na pytania i pomoże wybrać najkorzystniejszą opcję. Z pewnością ważną informacją dla wielu rolników będzie fakt, że istnieje możliwość zakupu ciągnika z różnymi akcesoriami. Klienci mogą wybrać jeden z kilku pakietów, które zawierają między innymi klimatyzację i nagrzewnice pod siedzeniem, oprogramowanie do sterowania wyważeniem jazdy, automatyczny regulator poślizgu, gniazda zasilające. Skorzystanie z usług tego producenta to gwarancja indywidualnego podejścia, atrakcyjnych cen i terminowej realizacji zamówienia.

Data dodania: 12-01-2023
Autor: Łucja Baranowska
Źródło:
https://www.valtra.pl/produkty/serian.htmlOpinie o AGCO Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Węgierki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu