WWW: https://advantis.pl/
Nazwa Firmy: Advantis
Telefon 22 839 79 08
Adres Wspomnień 18
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 04-860

Opis


Znajomość języka angielskiego jest niezbędna u pracowników firm o międzynarodowym charakterze. Ułatwia bowiem swobodne porozumiewanie się z partnerami biznesowymi oraz tworzenie korespondencji. Niektórzy przedsiębiorcy organizują szkolenia pracownicze, dzięki czemu zyskują w ich oczach. Rozwiązanie to wiążę się z wydatkami, jednak warto potraktować je jak inwestycję. Podwładni, którzy nie robią błędów i nie mają oporów w mówieniu w innym języku, budują pozytywny wizerunek firmy, a co za tym idzie – zaufanie względem niej. Uczestniczą oni w zajęciach stacjonarnych lub online, które wymagają jedynie dostępu do urządzenia z internetem. To świetna opcja dla osób, którym zależy na czasie. Nie trzeba bowiem poświęcać go na dojazdy czy szukanie miejsca parkingowego.

Wyższe kwalifikacje pracowników przekładają się na efektywność wykonywanych przez nich obowiązków. Innymi słowy, inwestycja w nich bardzo często się opłaca. Ponadto organizowanie szkoleń sprawia, że czują się doceniani, dzięki czemu rzadziej przechodzą do konkurencji i są bardziej zmotywowani do osiągania poszczególnych celów. Lekcje organizowane przez zewnętrzne szkoły umożliwiają poznanie branżowego słownictwa oraz reguł gramatycznych i dają szansę wyrównania różnic językowych między podwładnymi będącymi w jednym zespole.

Zainteresowani kursami odbywającymi się online mogą zajrzeć na witrynę advantis.pl. Prowadzi ją szkoła, oferująca angielski w firmie w Krakowie, która zatrudnia doświadczonych pracowników, przeprowadzających lekcje dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorcy dysponują wykwalifikowaną kadrą, która nie ma oporów, by komunikować się w innym języku. Daje ono możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i ułatwia podróżowanie między krajami.


Opinie o Advantis


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu