WWW: http://abc-cars.pl/
Nazwa Firmy: ABC Cars
Telefon 720 055 000
Adres Parowcowa 2
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-445

Opis


Aby samochód prezentował się bez zarzutu, warto regularnie dbać o jego wygląd. Wielu kierowców odwiedza lakiernie, czyli warsztaty mogące całkowicie odmienić wygląd pojazdu. Firmą dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym jest ABC-Cars, pomagająca klientom z Warszawy i Katowic. Proponowane lakiernictwo samochodowe to usługa polegająca na usuwaniu zniszczeń znajdujących się na karoserii oraz pielęgnowaniu lakieru. Należy mieć świadomość, że znakomity stan karoserii znacząco podnosi wartość auta, dlatego z usług tego przedsiębiorstwa korzystają chętnie klienci planujący sprzedaż pojazdu w niedalekiej przyszłości.

Usługi lakiernicze, z jakich można skorzystać, to:

  • renowacja reflektorów,
  • lakierowanie całych pojazdów lub wybranych części w komorze bezpyłowej,
  • maskowanie rys,
  • polerowanie karoserii,
  • konserwowanie lakieru specjalnymi preparatami.

Bogate doświadczenie pracowników tej firmy sprawia, że ich usługi zyskują na popularności. Dobrze wiedzą, w jaki sposób przygotować samochód do lakierowania i zajmują się pojazdami różnych typów. Pierwszym etapem ich pracy jest zdjęcie starej warstwy farby za pomocą papieru ściernego o odpowiedniej ziarnistości. Następnie specjaliści przechodzą do natłuszczania karoserii, wygładzania powierzchni oraz aplikacji środka bazowego.

Większość samochodów, które trafiają do warsztatu, jest powypadkowa, co wymaga wypełnienia braków przy użyciu szpachli. Lakiernicy zajmują się także powierzchniami, na których znajduje się rdza. Przedsiębiorstwo podejmuje się naprawy pojazdów osobowych i dostawczych, motorów, quadów i przyczep campingowych. Zatrudnia nie tylko lakierników, ale i blacharzy, dzięki czemu świadczy kompleksowe wsparcie. Wszystko to sprawia, że klienci nie muszą szukać kolejnych specjalistów, ponieważ usługi, jakich potrzebują, są wykonywane w jednym miejscu.

Na wyposażenie omawianej lakierni składa się nowoczesna komora bezpyłowa, dzięki której lakier staje się odporny na działanie czynników atmosferycznych czy uszkodzenia mechaniczne. Posiada ona także fotospektrometry, ułatwiające optymalny dobór koloru, jak i mieszalnię lakierów.

Data dodania: 28-12-2020
Autor: Igor Ostrowski
Źródło:
Opinie o ABC Cars


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu