WWW: https://wyprawkowy.pl
Nazwa Firmy: wyprawkowy
Telefon 512-667-800
Adres Słoneczna 37
Miejscowość Brzeziny
Kod pocztowy 95-060

Opis


Gdy kilka lat temu rodzice małych dzieci mieli do wyboru tylko jeden rodzaj pieluch, na pewno nie uważali tego za wygodne rozwiązanie - gdy na rynku pojawiły się pieluchy jednorazowe, wydawało się, że jest to znakomita alternatywa. Obecnie jednak można zaobserwować nawrót do natury, czemu towarzyszą też względy ekologiczne oraz coraz modniejsza filozofia zero waste. Czy w trend ten wpisują się też pieluchy tetrowe? Jak najbardziej!

Choć może się wydawać, że jednorazowe pieluchy są znacznie lepszym wyborem niż tetrowe, które pierze się po użyciu, nie brakuje osób, które stawiają na te drugie. Co za tym przemawia? Z pewnością wiele względów, między innymi chęć zadbania o środowisko. Jednorazowe pieluchy wykonane są z tworzyw sztucznych, a wiadomo, jak wiele zużywa ich dziecko nawet w ciągu doby, a co dopiero przez cały czas pieluchowania. Generuje to ogromne ilości trudnych do zutylizowania odpadków, a ekologia jest obecnie coraz ważniejsza dla coraz większej grupy osób, zwłaszcza młodych, spośród których wielu jest rodzicami.

Kolejna ważna kwestia to oczywiście względy finansowe. Pieluszki tetrowe są niedrogie, zwłaszcza w ofercie na wyprawkowy.pl, a z jednej można korzystać długi czas. Materiał ten nie tylko jest chłonny, przyjemny w dotyku i bezpieczny dla skóry, ale też doskonale znosi częste pranie w wysokiej temperaturze. Takie zakupy są zatem bardzo ekologiczne, podczas gdy na jednorazowe pieluchy rodzice wydają ogromne sumy. Jest to poważne wyzwanie dla budżetu, lepiej zatem pieniądze te przeznaczyć na przykład na przyjemności.

Nie bez znaczenia jest też fakt, że tradycyjne pieluchy z tetry można wykorzystywać na różne sposoby, na co jednorazowe warianty nie pozwalają. Rodzice stosują je na przykład do wycierania buzi malucha w czasie ulewania i zabezpieczenia łóżeczka, nic też nie stoi na przeszkodzie, by pieluchę rozkładać na przewijaku (czy innej powierzchni) w celu zabezpieczenia.

Jeśli zaś kogoś nie satysfakcjonują pieluchy z tetry, na rynku można znaleźć inne warianty ekologicznych, wielorazowych pieluch, z naturalnych materiałów.

Data dodania: 11-07-2022
Autor: Iwo Wiśniewski
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/pieluchy-tetrowe-384Opinie o wyprawkowy


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Metropolis Krzysztof Bugaj

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AUTOMARZEŃ24 SP Z O O

MIASTO - Konstantynów Łódzki


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

AP Studio Anna Karpińska

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu