WWW: https://www.ab-rent.pl/
Nazwa Firmy: AB-rent
Telefon
Adres Sycowska 13
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 51-319

Opis


Wiele przedsiębiorstw boryka się często z brakami we flocie. Nie każde może sobie pozwolić na kosztowny zakup nowych pojazdów, dlatego poszukuje innych rozwiązań. Jedną z opcji jest prowadzony przez przedsiębiorstwo ze strony ab-rent.pl korzystny wynajem samochodów dla firm. Ma ono długoletnie doświadczenie w tego typu usługach i zawsze stara się spełniać oczekiwania klienta zarówno dostosowaniem oferty do jego potrzeb, jak i w kwestii odpowiednich pojazdów. Prowadzi wynajem krótko- i długoterminowy, w zależności od potrzeb najemcy. Warto jednak dodać, że wypożyczenie pojazdu na dłuższy okres jest znacznie korzystniejsze, zwłaszcza że obowiązuje stała wysokość rat za cały okres wynajmu, bez względu na zmieniające się warunki rynkowe.

W ofercie firmy dostępne są pojazdy w różnych klasach i pojemnościach silnika. Można tam znaleźć nieduże auta miejskie, jak i ekskluzywne limuzyny. Większość firm decyduje się na wynajem samochodów dostawczych. Umowa gwarantuje klientowi pełną swobodę korzystania z pojazdu bez jakichkolwiek zobowiązań, poza terminowym uiszczaniem rat. Wszystkie koszty związane z eksploatacją, takie jak serwis, ubezpieczenie, a nawet wymiana opon, są w gestii właściciela pojazdu. Dzięki temu, że w umowie zagwarantowana jest usługa assistance, nawet po stłuczce wszystkim zajmie się to przedsiębiorstwo i zaoferuje jeszcze na czas naprawy samochód zastępczy.

Współpracuje ono z ponad trzystoma warsztatami w kraju, które zajmują się serwisem i wymianą, a także przechowaniem opon. Oferta jest więc nad wyraz korzystna i to zarówno, jeśli chodzi o finanse, administrowanie flotą, jak i o komfort. W ramach uowy klient otrzymuje:

  • pełne ubezpieczenie,
  • assistance w razie awarii bądź kolizji,
  • auto zastępcze na czas naprawy,
  • regularny serwis pojazdu,
  • zakup, wymianę i przechowywanie opon.

Z pewnością dla wielu najemców ważne też jest to, że ponieważ samochód nie jest własnością firmy, raty za wynajem zostaną zakwalifikowane jako koszty uzyskania przychodu.

Właściciel floty do wynajęcia stara się, aby każdy klient znalazł taką ofertę, która go usatysfakcjonuje. Możliwa jest nawet wymiana pojazdu na inny w trakcie trwania umowy, co też jest niezwykle korzystne w razie zmiany warunków w firmie. Jest to doskonale rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców, którzy pragną rozwijać działalność.

Data dodania: 18-12-2021
Autor: Ida Sikorska
Źródło:
https://www.ab-rent.pl/pl/oferta/wynajem-dlugoterminowyOpinie o AB-rent


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

SuperAutoMarket

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

greentex24

MIASTO - Wrocław


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Direction s.c.

MIASTO - Gajnik


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu