WWW: https://3d-tarnawa.pl
Nazwa Firmy: 3D Tarnawa
Telefon 509 509 678
Adres Warszawska 97
Miejscowość Jaworowa
Kod pocztowy 05-090

Opis


Do najważniejszych atutów nowoczesnych drukarek 3D zalicza się ogromne pole do popisu, jakie zapewniają. Znajdują one zastosowanie niemalże w każdej branży i umożliwiają tworzenie części zamiennych przeznaczonych do samochodów, sprzętów wykorzystywanych w gospodarstwach domowych czy maszyn będących podstawą zakładów produkcyjnych. Korzystają z nich również rękodzielnicy sprzedający kolczyki lub inną biżuterię, architekci, pracownicy z branży budowlanej oraz specjaliści wytwarzający protezy. Obecnie drukarki pracują z kolorowymi filamentami, co sprawia, że powstałe wyroby, są nie tylko wytrzymałe, ale też atrakcyjne wizualnie. Niekiedy wymagają one dodatkowej obróbki w postaci szlifowania papierem ściernym.

Stosowanie drukarek 3D jest opłacalne pod kątem finansowym, ponieważ znacząco zmniejsza koszty produkcyjne. Firmą podejmującą się skomplikowanych wydruków dla klientów z różnymi potrzebami jest 3D Tarnawa. To zaufany partner oferujący druk 3D z żywic i świadczący pomoc zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom poszukującym oszczędności. Urządzenia wykorzystywane przez specjalistów nie wymagają stałego nadzoru i działają w pełni automatycznie, co chroni przed popełnianiem błędów i stratami materiału.

Osoby używające drukarek 3D otrzymują możliwość stworzenia prototypów nienagannej jakości w ciągu zaledwie paru godzin oraz bezproblemowego modyfikowania przygotowanego wcześniej projektu. To zaawansowane technologicznie sprzęty sprawdzające się w przypadku skomplikowanych kształtów. Trójwymiarowe modele, jakie wytwarzają, odznaczają się mniejszą wagą w porównaniu do części obrabianych metodami tradycyjnymi. Do ich zalet zalicza się niepodatność na wysokie temperatury, zniszczenia mechaniczne i działanie wilgoci.


Opinie o 3D Tarnawa


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

TanieMilitaria.pl

MIASTO - Warszawa


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu