WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
Nazwa Firmy: TanieMilitaria.pl
Telefon 22 400 51 52
Adres Lasek Brzozowy 13
Miejscowo┼Ť─ç Warszawa
Kod pocztowy 02-792

Opis


Je┼Ťli lubisz niebanalne sp─Ödzanie czasu wolnego, to Airsoft Gun to b─Ödzie idealna propozycja dla Ciebie. To rozrywka, dzi─Öki której poprawisz nie tylko swoj─ů kondycj─Ö fizyczn─ů, ale równie┼╝ poczujesz ducha pracy zespo┼éowej. 

To gra, w której wykorzystuje si─Ö pneumatyczne, elektryczne lub spr─Ö┼╝ynowe repliki broni palnej. Nie strzela si─Ö prawdziwymi kulami, a plastikowymi kulkami, które maj─ů zazwyczaj kaliber 6 mm. Zasady gry nie s─ů skomplikowane. Podstawow─ů z nich jest to, ┼╝e nale┼╝y trafi─ç przeciwnika plastikow─ů kuleczk─ů. Najcz─Ö┼Ťciej trafienie nie powoduje ┼╝adnych obra┼╝e┼ä, w sporadycznych przypadkach mo┼╝e zako┼äczy─ç si─Ö siniakiem. 

W tradycyjnym ASG jest scenariusz oparty na fikcyjnych lub historycznych dzia┼éaniach wojennych, policyjnych lub paramilitarnych. W trakcie gry istotne jest, by zadba─ç o swoje bezpiecze┼ästwo, dlatego te┼╝ wszyscy uczestnicy s─ů do noszenia okularów lub gogli ochronnych. Mo┼╝na je z ┼éatwo┼Ťci─ů dosta─ç w sklepach z militariami. Warto wybra─ç taki model okularów, który nie tylko b─Ödzie dobrze dopasowywa┼é si─Ö do kszta┼étu twarzy, ale równie┼╝ cechowa─ç si─Ö b─Öd─ů wysokim poziomem odporno┼Ťci na uszkodzenia. Dobrym pomys┼éem jest zakup okularów z pow┼éok─ů zabezpieczaj─ůc─ů parowaniu, co pozwoli zwi─Ökszy komfort ich noszenia. To, jakie s─ů szczegó┼éowe zasady gry, zale┼╝y od typu rozgrywki. Osoby graj─ůce w ASG cz─Östo mocno wczuwaj─ů si─Ö w rol─Ö, dlatego te┼╝ na┼Ťladuj─ů prawdziwe dzia┼éania wojenne. W wi─Ökszo┼Ťci wypadków walki w airsofcie toczone s─ů do oko┼éo  30 metrów.

W Polsce wi─Ökszo┼Ť─ç rozgrywek odbywa si─Ö na terenach z dala od miasta, w lesie. Niemniej jednak wa┼╝n─ů rol─Ö odgrywa kamufla┼╝, który powinien by─ç przemy┼Ťlany. Niektórzy oprócz ubrania maskuj─ůcego wykorzystuj─ů równie┼╝ specjalne farby do twarzy i innych ods┼éoni─Ötych cz─Ö┼Ťci cia┼éa. Tak naprawd─Ö sposób kamufla┼╝u zale┼╝y od otoczenia. Do najbardziej zdradliwych elementów nale┼╝y nie tylko go┼éa skóra, ale równie┼╝ czarna replika ASG czy ┼╝ó┼éte lub pomara┼äczowe wizjery okularów. ASG to propozycja dla osób lubi─ůcych wyzwania i rywalizacj─Ö. 

Na taniemilitaria.pl znajdziesz wiele produktów dla fanów ASG.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Iwo Wi┼Ťniewski
Źródło:
https://www.taniemilitaria.pl/pl,o-asg,1004.htmlOpinie o TanieMilitaria.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! B─ůd┼║ pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Ayming Polska Sp. z o.o.

MIASTO - Warszawa


Kliknij poni┼╝ej, aby dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Auto-Blak

MIASTO - Warszawa


Kliknij poni┼╝ej, aby dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Komputronik Biznes

MIASTO - Warszawa


Kliknij poni┼╝ej, aby dowiedzie─ç si─Ö wi─Öcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu