WWW: https://www.szipszop.pl/
Nazwa Firmy: SzipSzop.pl
Telefon 58 742-22-86
Adres Smoleńska 15
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-058

Opis


Wybierasz się na zakupy, po ubranka dla swojego malutkiego dziecka i nie wiesz, jak się za to zabrać? Nie masz zielonego pojęcia, jaki rozmiar body niemowlęcego wybrać dla swojego dziecka? Istnieje kilka sposobów i wskazówek, które na pewno Ci to ułatwią.
Przy wybieraniu odpowiedniego rozmiaru dla dziecka warto kierować się wielkością ubranek, które już posiada, i które są mu dobre. Wystarczy zmierzyć dokładnie poszczególne części garderoby i w sklepie wybierać ubranka o takim samej lub nieco większym rozmiarze. Warto pamiętać, że jeśli kupujemy ubranka od innego producenta lub w nieznanym i niesprawdzonym sklepie, to należy dokładnie zapoznać się z opisem metki i rozmiaru. Podane wartości często się od siebie różnią i odnoszą się do różnych części ubranka, dlatego mogą wprowadzać rodziców w błąd. 
Podczas zakupów ubranek dla dzieci należy pamiętać przede wszystkim o tym, żeby:

  • Zwracać uwagę na konkretny rozmiar i nie kupować na oko. Ubranka dla dzieci są bardzo podobnych wielkości, różnią się od siebie o zaledwie kilka centymetrów, więc trudno jest ocenić, czy dana rzecz jest rzeczywiście dokładnie takich samych rozmiarów, czy odrobinę mniejsza.
  • Wybierać ubranka nieco większe lub takie same, ale nigdy mniejsze. Ubranko, które będzie o centymetr lub dwa mniejsze od tego, które aktualnie jest dobre Twojemu dziecku, szybko stanie mu się za małe lub od razu nie będzie pasować właśnie z powodu braku tych kilku centymetrów. 
  • Dokładnie sprawdzać metki, zarówno w kwestii rozmiaru, jak i materiałów wykorzystanych do produkcji ubranek. 
  • Kupować ubranka dla dzieci tylko od sprawdzonych i polecanych producentów. Dzięki temu można mieć pewność, że ubranka są przystosowane dla dzieci i stworzone z myślą o nich.

Aby ułatwić sobie proces zakupu body niemowlęcego i innych ubranek dla niemowląt warto zajrzeć pod adres szipszop.pl i zrobić zakupy u nich. W sklepie SzipSzop można znaleźć szeroki wybór ubrań i akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Ponadto w ich ofercie są również produkty, które bardzo przydadzą się każdej świeżo upieczonej mamie i znacznie ułatwią jej życie po porodzie. 


Opinie o SzipSzop.pl


Oceń firmę (5 z 1 głosów)


Dobre rady, ja też byłam zielona w temacie doboru rozmiaru i ogólnie wszystkiego co związane z odzieżą dziecięcą. Wiadomo jak zostaje się matką to wszystko przyspiesza i wszystkiego trzeba się nauczyć na błędach najczęściej :)


Ocena 4


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Podatkiwspolce.pl

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Tapestry

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

DOWAN Sp. z o.o.

MIASTO - Gdańsk


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu