WWW: http://a-z.edu.pl/
Nazwa Firmy: Centrum Rozwoju Edukacji A-Z
Telefon 22 435 68 12
Adres Jesiennych Liści 11c
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-289

Opis


Wielu ekspertów dzisiaj stawia pytanie, co szkoła ma do zaoferowania współczesnym uczniom. Tradycyjna szkoła jest postrzegana przez uczniów jako miejsce, gdzie wkuwa się formułki i uczy teorii, w którym brakuje doświadczania. 

Trzeba mieć jednak świadomość, że większość osób na Ziemi to wzrokowcy. To powoduje, że tak należałoby planować proces nauczania, by uwzględnić możliwości takich uczniów. Ciekawym uzupełnieniem wiedzy przekazywanej na lekcji może być praca z tablicą interaktywną. W tym wypadku konieczne jest oprogramowanie do tablic interaktywnych. Bez trudu można je jednak kupić. 

Dzisiaj wielu wydawców podręczników przygotowuje własne oprogramowanie, ale można skorzystać z gotowych rozwiązań dostępnych na rynku. Nie ma jednak konieczności kupowania wszystkich przedmiotów. Można kupić oprogramowanie do jednego przedmiotu. Zdarza się czasem, że modyfikacje oprogramowania przez dany okres są bezpłatne. Czasami jednak trzeba za nie dodatkowo zapłacić. 

Lekcje przy wykorzystaniu oprogramowania do tablic interaktywnych są ciekawsze. Uczniowie nie tylko mają możliwość korzystania z nowoczesnych technologii, które ich fascynują, a z drugiej strony mogą aktywnie się uczyć. Oprogramowanie do biologii może mieć np. modele 3D człowieka. Nie ma wątpliwości, że dzisiaj nauczyciele muszą starać sie ucznia zainteresować, bo tradycyjna szkoła staje się powoli reliktem przeszłości. 

Oprogramowanie może być wykorzystywany jako stały element lekcji, bądź też może być traktowane jako dodatek. Może być głównie wykorzystywane do powtórek. Zanim jednak wybierze się konkretne oprogramowanie do tablicy, to warto zapoznać się, co dokładnie ono zawiera, by nie być potem niemile zaskoczonym.

Dzisiaj oprogramowanie do tablic interaktywnych wykorzystywane jest nie tylko w dużych, miejskich szkołach, ale również w wiejskich szkołach. Trzeba jednak przyznać, że znacznie rzadziej, ponieważ takie oprogramowanie to jednak nieraz spory wydatek.

Pod adresem a-z.edu.pl znajdują się informacje na temat jednej z firm organizujących różne szkolenia dedykowane nauczycielom.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Nikola Lewandowska
Źródło:
http://a-z.edu.pl/corinth/Opinie o Centrum Rozwoju Edukacji A-Z


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Apartamenty Bellamonte

MIASTO - Zakopane


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Mediglobal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

MIASTO - Kraków


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu