WWW: https://leasing24.pl/
Nazwa Firmy: BZ WBK Leasing S.A.
Telefon 61 850 35 25
Adres Kolorowa 8
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-198

Opis


Firmy, które nie mogą pozwolić sobie na zakup samochodu, nieraz korzystają z opcji leasingowania. W Polsce niezwykle dużą popularnością cieszy się leasing samochodów osobowych i dostawczych. Dużo mniejszym zainteresowaniem cieszy się leasing samochodów ciężarowych.

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje auto w leasingu i czy to naprawdę się opłaca. Warto pamiętać, że w przypadku małych firm, które stosunkowo niedawno weszły na rynek pozyskanie kredytu graniczy z cudem. To sprawia, że zmuszone są poszukiwać innych form finansowania. Leasing samochodu jest tutaj opcją warto rozważenia, ale jak wiadomo nie będzie to na pewno rozwiązanie dla wszystkich firm.

W leasing można brać zarówno nowe, jak i roczne czy dwuletnie auta. Firm leasingowych jest naprawdę dużo, dlatego też ilość dostępnych modeli w leasingu jest naprawdę duża. Trzeba wiedzieć, że leasing oznacza znacznie mniej dokumentacji niż w przypadku kredytów. Jeśli ubiegasz się o kredyt, to wiesz, jak wiele dokumentów finansowych jesteś zmuszony przedstawić, by na koniec usłyszeć "nie". Umowę leasingową, jeśli dobrze pójdzie, podpiszesz nawet w kilka minut.

Ci, którzy decydują się na leasing samochodu, mogą skorzystać z dwóch opcji finansowania - leasingu operacyjnego i finansowego. W przypadku leasingu finansowego, kiedy spłacisz ostatnią ratę, samochód będzie należał do Ciebie. Leasing operacyjny opiera się bardziej na zasadach użyczenia, ponieważ masz możliwość wykupienia za określoną kwotę, ale nie masz też obowiązku tego robić. W sytuacji, kiedy stawiasz na rozwój firmy, ale nie chcesz od razu inwestować w drogie samochody, leasing daje Ci możliwość sprawdzenia, czy naprawdę potrzebujesz tych samochodów w firmie. Zanim wybierzesz konkretną ofertę leasingową, warto porównać sobie opłaty początkowe, warunki wykupu czy też warunki spłaty. Na leasing24.pl ofertę prezentuje jedna z firm specjalizujących się w usługach leasingowych. Oferuje ona nie tylko leasing samochodu, ale też maszyn i urządzeń, a także samochodów ciężarowych.


Opinie o BZ WBK Leasing S.A.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Września


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu