WWW: http://aliante.pl/
Nazwa Firmy: Aliante Okna Sp. z o.o.
Telefon 65 520 95 50
Adres Grodzisko 19C
Miejscowość Osieczna
Kod pocztowy 64-113

Opis


Nie da się ukryć, że drzwi - tak samo jak i okna - są jednym z najważniejszych elementów budynku. Jeśli więc szukasz ładnych, eleganckich, porządnych i wytrzymałych drzwi do swojego nowego domu lub chcesz wymienić te stare, zapoznaj się z ofertą firmy Aliante. Wybierając drzwi, pamiętaj, że nie pełnią one jedynie funkcji estetycznej, chociaż ta też jest oczywiście ważna. Bardzo ważne są również funkcje termiczne czy izolacyjne. Dobre drzwi chronią także przed włamaniem. Firma z Leszna nie stosuje żadnych kompromisów pomiędzy wyglądem a zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Drzwi zostały bowiem oparte na profilach PCV, są bardzo łatwe w montażu, a przy tym nie ma żadnego problemu z utrzymaniem ich w doskonałym stanie. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się także drzwi aluminiowe. Oprócz produkcji drzwi firma oferuje także profesjonalny montaż drzwi na terenie Leszna. Do każdego zlecenia fachowcy podchodzą w sposób indywidualny i profesjonalny. Każda praca wykonywana jest dokładnie i szybko. Dodatkowo ceny są bardzo konkurencyjne, dzięki czemu można kupić dobre, wytrzymałe drzwi, nie rujnując domowego budżetu.

Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, tak aby wpisać się w gusta niemal każdego odbiorcy. Posiada ofertę drzwi zróżnicowaną pod kątem barw. Okleiny drewnopodobne dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Te same okleiny stosowane są w przypadku ram okiennych. Dzięki temu można stworzyć spójną całość okien z drzwiami i tym samym wzbogacić wygląd elewacji swojego budynku. Firma gwarantuje wytrzymałość oraz długowieczność swoich produktów.

Drzwi produkowane przez firmę z Leszna zostały także dodatkowo bardzo dobrze zabezpieczone systemami antywłamaniowymi. To nie tylko solidne ramy, ale także 3-punktowa zasuwnica, nowoczesne kombiprogi oraz profesjonalne zawiasy, które można regulować w trzech płaszczyznach. Wszystkich niezbędnych informacji oraz szczegółów dowiesz się na stronie internetowej aliante.pl. Od teraz możesz cieszyć się pięknymi drzwiami.

Data dodania: 25-11-2018
Autor: Maksymilian Kowalczyk
Źródło:
http://aliante.pl/drzwi-pcv/Opinie o Aliante Okna Sp. z o.o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

MIASTO - Pszczew


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

MIASTO - Września


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

MIASTO - Piła


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu