WWW: https://sklep.akademiaarchitektury.pl/
Nazwa Firmy: AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.
Telefon 505 160 677
Adres Łąkowa 11
Miejscowość Łódź
Kod pocztowy 90-562

Opis


Dom powinien być miejscem, w którym czujemy się swobodnie. Powinien być jednak również miejscem, które jest przyjazne dla oka. W przeciwnym razie trudno będzie o prawdziwy odpoczynek czy relaks po całym dniu.

Dekoracje do domu powinny być przemyślane. Nie ma sensu kupowania wielu bibelotów i dekoracyjnych gadżetów, jeśli całokształt okaże się mało imponujący. Lepiej zainwestować w kilka ładnych i ciekawych dodatków, a miejsce być może zostanie również docenione przez gości. Jeśli jesteś posiadaczem nowoczesnego domu lub mieszkania, to możesz postawić na bardzo minimalistyczne zegary. Dzisiaj coraz częściej zegary są wykonywane w sposób, że po zamontowaniu stapiają się ze ścianą. Nie mają często one obudowy, ponieważ składają się np. z głównie wskazówek. Zegar Nomon Pendulo jest ciekawym dodatkiem, który pomoże rozświetlić takie miejsca jak salon czy biuro. Sprawdzi się jednak dobrze w tych wnętrzach, które nie są przeładowane dekoracjami i są raczej minimalistyczne. Wnętrza, w których jest zbyt wiele dekoracji, nie sprzyjają atmosferze relaksu i warto wówczas ograniczyć ich liczbę. Wspomniany zegar to nie tylko ciekawy element dekoracyjny, ale ma on również praktyczne zastosowanie, więc nie jest tylko "gadżetem". Zegary, które nie mają tarczy, są dziś ciekawym elementem dekoracji. Są również praktyczne, nie ma wielu elementów, na których zbierałby się kurz. Dom oprócz tego, że ma wyglądać estetycznie, powinien też być stosunkowo łatwy w utrzymaniu w czystości.

Dom powinien być miejscem, w którym można swobodnie odpoczywać, ale również pracować. Stąd tak ważne jest, by wszystkie elementy uzupełniały się. Dzięki temu można stworzyć komfortowe i praktyczne wnętrza. Dzisiaj króluje styl minimalistyczny, ale nie jest to przymusowe rozwiązanie. Ważne, żeby dom odpowiadał naszym potrzebom i upodobaniom.

Pod adresem sklep.akademiaarchitektury.pl znajduje się szeroki wybór dekoracji do domu, w tym zegarów w stylu minimalistycznym, które będą pasowały do salonu, biura czy restauracji.


Opinie o AKADEMIA ARCHITEKTURY Sp. z o. o.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!


RÓWNIEŻ W POBLIŻU

Metropolis Krzysztof Bugaj

MIASTO - Łódź


Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej na temat firmy.

SZCZEGÓŁY

Menu